Hotel No 37 olarak, hizmet ve ürünlerimizi otel misafirlerimize sunarken, çalışanlarımızın, otel misafirlerimizin, anlaşmamız olan üçüncü parti tedarikçilerimizin ve çevremizin sağlık ve güvenlik ihtiyaçlarını en üst seviyede tutmak için sürekli çalışmaktayız. Misafirlerimizin memnuniyetini her şeyin üzerinde tuttuğumuz otelimizde hedefimiz, en iyi kalitede hizmet vermektir. Bu hedef doğrultusunda aşağıdaki uygulamalar düzenli olarak yapılmaktadır:

  • İşe uygun personel yerleştiriyor, çalışanlarımızın güler yüzlü, bilinçli ve ekip ruhunu benimseyen bireyler olabilmeleri için gerekli mesleki ve hijyen eğitimlerini almalarını sağlıyor ve motivasyon çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Tüm personelimiz, T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Hijyen Eğitimi kurs bitirme belgesine sahiptir.
  • Tüm çalışanlarımızın düzenli olarak sağlık kontrolleri yaptırılmaktadır ve çalışanlarımız iş başında maske kullanmaktadır.
  • Otelimizin hijyeninde ve tekstil ürünlerinin temizliğinde kullanılan tüm ürünler TSE onaylıdır.
  • Milimetrenin milyonda biri boyutuna indirgenmesi ile aktivasyonu binlerce kez artan, sağlığa zarar vermeyen, %100 bitkisel, %100 vegan ve %100 çevre dostu olan, uzun süre etkili antibakteriyel ve antiviral bu dezenfektan ile otelimizin tüm kapalı alanları düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Bu uygulamaya ilişkin hijyen sertifikasını görmek için lütfen ön büro ekibimiz ile iletişime geçiniz.
  • Tüm ortak kullanım alanlarında alkol bazlı sıvı dezenfektanlar otel misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır.
  • Tüm odalarımızda alkol bazlı hijyenik mendiller misafirlerimizin kullanımı için bulundurulmaktadır.
  • Tüm gıda güvenliği zinciri boyunca, hammaddelerin tedariğinden, misafirlerimize sunumuna kadar, hijyen kurallarına uyarak sağlıklı ve lezzetli yiyecekler sunuyoruz. Yiyecek üretimlerinde ve sebze ve meyveler yıkanırken kullanılan su, 4 aşamalı filtrelemeden geçmektedir. Temiz ve sağlıklı su elde etmek için en güvenilir yöntem olan ters ozmoz teknolojisi kullanılmaktadır. Bu yöntem ile, şebeke suyunda bulunması muhtemel kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik kirlilik unsurları uzaklaştırılmaktadır.
  • Kahvaltı servis alanımızda oturma grupları %30 azaltılmıştır ve aralarında mesafeler arttırılmıştır.
  • Kahvaltı servisimiz, açık büfe şeklinde ve tümü üzeri kapalı teşhir düzeninde otel personelimiz tarafından yapılacaktır. İstekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kahvaltı tabağınız için sizi bir süre bekletmemiz söz konusu olabilir; böyle bir durumda anlayışınız için teşekkür ederiz.